Architekt Kraków, Warszawa; projekty budowlane

HCD Architectural Studio

Niemal od samego początku trwania naszej działalności pracujemy w niezmienionym składzie. Stale współpracujemy z zespołem projektantów branżowych oraz ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin, co pozwala na odważne podejmowanie nowych wyzwań.

Architekt Kraków

Architekt Warszawa

Jesteśmy grupą przyjaciół znających się od wielu lat, rozkochanych w tworzeniu architektury we wszelkich jej aspektach. Zespół indywidualności bez hierarchizacji daje wyjątkową swobodę działania jak również nadspodziewane efekty twórcze! Dzięki temu wielokrotnie zostaliśmy docenieni na konkursach architektonicznych otrzymując nagrody i wyróżnienia. Zrealizowaliśmy wiele projektów w Warszawie (Czytelnia w Bibliotece Instytutu Lotnictwa w Warszawie), w Krakowie (Centrum Badań Nieniszczących w Krakowie) i w wielu innych miastach Polski, a także za granicą.

Zobacz galerię zrealizowanych projektów »

Projekty budowlane

Jesteśmy pracownią architektoniczną działającą od prawie 15 lat. Realizujemy projekty budowlane z zakresu: budownictwa mieszkalnego i przemysłowego, budynków zabytkowych, budownictwa pasywnego i energooszczędnego, wnętrz i sztuki użytkowej. Koordynujemy każdy etap projektu.

Czytaj więcej "projekty budowlane" »